050-6024627
כל סוגי הקמגרה במלאי

kamagra oral jelly ,קמגרה אוראל ג'לי מיוצרת ע"י חברת התרופות ההודית ajanta pharma, ומאחר והמותג הינו מצליח בשנים האחרונות קמו לו המון חיקויים מסוכנים וזולים סינים בעיקר , ועל מנת לדעת להבחין במקוריות המוצר ישנן המון דרכים ואת חלקן נמנה במאמר הנ"ל :

קמגרה למכירה KAMAGRA

ראשית, ישנה קמגרה באריזות של 7 לשוק ההודי , וישנה קמגרה באריזות של 50 לשוק התאילנדי , רוב הזיופים מגיעים בחבילות של 50 באותו טעם.

קמגרה באריזות של 7 :

קמגרה מיוצרת לשוק ההודי ולשוק האירופאי ולשוק העולמי באריזות של 7 שקיות ג'ל  בטעמים שונים (סה"כ 21 טעמים שונים) , כל 7 טעמים מייצגים  vol  אחר , ישנם : VOL 1  , VOL 2 , VOL 3 ,

ועכשיו אריזות קמגרה החדש חדש וביבוא ישיר ומהיר ישירות מהיצרן!

AJANTA ממשיכה להילחם בתופעת הזיופים הסינים ועל מנת לעשות זאת החברה חנכה קו ייצור חדש לגמרי עם אריזות חדשות לקמגרה אוראל ג'לי, באריזה החדשה במקום שקיות הג'ל ישנן שקית פלסטיק עם גב פלסטיק שביר עם קו באמצע שכאשר הנך מקפל את הפלסטיק יוצאת כמות מדודה של ג'ל ולכן יש אופציה לשימוש רב פעמי האריזה החדשה ארוכה וצרה יותר, כמו כן איכות השקית איכותי הרבה יותר  אנו בטופ פארם רכשנו מלאי של כ 500,000 יחידות אשר מוחזקות אצלנו בבתי המרקחת בסינגפור והודו, וכבר עתה נתחיל לשלוח את המלאי החדש !

צד קדמי של השקית פלסטיק רך, צד אחורי עם פס שביר בקיפול,    מקפלים את השקית  עם שתי אצבעות  לאחר שהשקית מקופלת לחצי לוחצים וכך הג'ל יוצא מפס הפלסטי החתוך, באריזות החדשות עם תוקף שנת 2021 השקיחו את הפתיחה מאחר והשקית הייתה נוטה להיפתח בכיס ולכן צריך לקפל וללחוץ חזק לאחר קיפול לתוך הפה ואז הג'ל מתפרץ החוצה.

1. הקופסא המקורית של השביעיות של קמגרה הינה קופסת קרטון קשיחה המכילה בתוכה 7 שקיות ג'ל עם גב פלסטיק קשיח שביר.

2. על הקופסא מוטבעת  הולוגרמה שעליה כתוב ajanta pharma ,
להבדיל מהזיוף הסיני שעליו אין אף פעם הטבעה חזקה אלא מדבקת הולוגרמה גדולה שמודבקת על הקופסא באופן סתמי ולא סוגרת אותה .

3. הפתיחה של השקיות המקוריות של קמגרה הינה ע"י קיפול גב הפלסטיק כלפי חוץ

4. הסגירה של הקופסא הינה ע"י מדבקה שקופה עם הכיתוב AJANTA בכחול

ועכשיו חדש!!!

5.  נכון להיום בתאריך , 1.1.16 חברת ajanta  ייצרה ליין חדש ל קופסאות ושל ג'לים בכדי להקדים את הזייפנים , אנו בטופ פארם כבר רכשנו מלאי של כ 500 אלף יחידות מהקופסאות החדשות ומהג'לים החדשים ובקרוב רק הם ישווקו  !!

כמו כן ב קמגרה המקורית המרקם של הג'ל הינו חלק ללא גרגרים וללא אבקה והזיוף הינו עם גרגירים כאילו ריסקו כדור לתוך פטל.

רק בקמגרה שופ ניתן להשיג  קמגרה מקורית ישירות מהיבואן ולא יד 2 , כמו כן ניתן לרכוש את המוצר הטוב ביותר של המותג , קמגרה סוכריה לעיסה KAMAGRA POLO, קמגרה פולו הינה סוכריה אשר זהה בהרכבה לג'ל, גם כן מכילה 100 מ"ג סילדנפיל אך היתרון שלה בכך שניתן לחצות אותה לחצי ולשמור בכיס או בארנק  קמגרה סוכריה הוא המוצר הטוב ביותר !!!

 

 

 

 

 

 

 

גברים שמתמודדים עם אין אונות או עם שפיכה מוקדמת מתמודדים עם תחושות זהות למדי. הם חוששים מהמבוכה, מהדעה של הסביבה ובעיקר ממה שתאמר בת הזוג או הפרטנרית שלהם במיטה. כך הם נמנעים מאינטימיות ובורחים מכל הזדמנות לחוות מיניות בריאה ומהנה, והם ממציאים תירוצים והסברים כדי להסביר מדוע הקשר האינטימי הולך ודועך. אלא שלאורך השנים פותחו טיפולים רבים, בעיקר תרופתיים, בהם ויאגרה. למעשה, מי שזקוק לפתרון איכותי מהסוג הזה יכול לרכוש ויאגרה ללא מרשם רופא, ויש לאפשרות הזו המון יתרונות ברורים.

היתרון המרכזי של ויאגרה ללא מרשם

אז נכון, ויאגרה היא לא המצאה חדשה במיוחד. אלא שלאורך השנים נמנעו הגברים מנטילת התרופה מסיבה אחת עיקרית: כדי ליהנות מהיתרונות שלה הם נדרשו להגיע לבדיקת רופא. מול אדם בשר ודם הם נאלצו לתאר את הקשיים שחוו ביחסי המין, את הקושי בהגעה לזקפה מלאה או את השפיכה המהירה. זו הדרך היחידה שעמדה לרשותם כשרצו להגיע אל התרופה שתאפשר להם ליהנות מזקפה חזקה ואיכותית יותר. היום המציאות שונה לחלוטין וכך יכול כל גבר לאתר את הפתרון האידאלי לבעיה, ולחזור לקיים יחסי מין מספקים ומלאי תשוקה.

איך עובדת התרופה?

רכישת ויאגרה ללא מרשם היא פתרון נוח ופשוט לכל מי שרוצה להתמודד בצורה טובה יותר עם בעיות הזקפה שלו, ומעדיף לעשות את זה באופן דיסקרטי יותר – ללא מרשם מהרופא. באמצעות הטיפול הייחודי הזה ניתן להגיע לזקפה באופן טבעי ולשדרג את חיי המין. כך, עם הופעתו של הגירוי המיני תגיע גם הזקפה, והיא זו שתאפשר לכם ליהנות מסקס מענג וממושך, בלי שפיכה מינית ועם זקפה חזקה וטובה יותר. כך תוכלו להחזיר את האינטימיות לחיי המין שלכם, להעניק לבת הזוג חוויה חושנית ומלאת הרפתקאות, ולרענן את הזמן הזוגי שלכם.

האם כדאי לקנות ויאגרה ללא מרשם?

אם אתם מחפשים את הדרך הפשוטה ביותר לשדרג את חיי המין ולהמשיך ליהנות מהם גם עם זקפה חלשה או שפיכה מהירה יחסית, ויאגרה ללא מרשם היא בדיוק הפתרון עבורכם. עם נוסחה טבעית ואיכותית, ללא תופעות לוואי ומעל לכל – ללא מרשם רופא – זוהי הדרך האידאלית לשמור על חיי מין סוערים ומלאי עניין, בלי לאפשר לשום מכשול לעמוד בדרך.

Call Now Button