שאלות נפוצות אודות סיאליס – טדלפיל

ב -2003 הציג אלי לילי את סיאליס כטיפול בבעיות זיקפה. סיאליס הוא מעכב PDE-5 המכיל את המרכיב הפעיל Tadalafil. כבעלי פטנטים, אלי לילי היתה החברה היחידה שיכולה לשווק ולהפיץ אותה באופן חוקי. עם זאת, בחודש נובמבר 2017 הפטנט הבריטי שלהם פג כלומר חברות אחרות יכלו עכשיו באופן חוקי לבצע ולמכור גרסה משלהם של טדלפיל.

בעקבות ההשקה בבריטניה של טדלפיל,  צצו המון שאלות חדשות בנושא …
תמשיכו לקרוא עבור למטה למטה על סיאליס גנרי ואת התשובות לשאלות הנפוצות שלכם.

מה ההבדל בין סיאליס לטדלפיל?

מבחינה רפואית, גם סיאליס וגם טדלפיל פועלים באותו אופן. Tadalafil הוא המרכיב הפעיל בשתי התרופות. ההבדל מסתכם בסך הכל במיתוג, שיווק והפצה.

דוגמה של מצב דומה הוא ויאגרה ו Sildenafil. שניהם מתפלים אין אונות ופועלים באותו אופן בדיוק, ואת המרכיב הפעיל של ויאגרה הוא Sildenafil. עם זאת, בשל מיתוג, שיווק קידום מכירות אסטרטגיות, ויאגרה הוא המוכר והמועדף מבין השניים.

האם טדלפיל טוב יותר מוויאגרה?

שניהם גם טדלפיל (הסיאליס הגנרי) וגם ויאגרה הם טיפולים יעילים עבור בעיות זיקפה, אבל הם אכן שונים מבחינות מסוימות. למרות שהזמן שמתחילה ההשפעה של שניהם הוא זהה גם עבור טדלפיל ו ויאגרה (30-60) דקות, משך הזמן בו הם יישארו אפקטיביים הוא שונה. עם ויאגרה, גברים יכולים לצפות לזיקפה יציבה במשך מסגרת זמן של 4-6 שעות, ואילו ההשפעה של טדלפיל יכולה להימשך עד 36 שעות. הבדל זה אומר כי עם טדלפיל אתה יכול להגיע למצב של זקפה מספר פעמים בתוך 36 שעות תקופה. בסך הכל, איזה מהם לבחור הוא עניין של העדפה אישית והתאמה לכל אחד ואחד.

האם סיאליס מתאים לי?

כמו כל תרופות אחרות לטיפול באין אונות, תצטרך קודם כל להשלים ייעוץ מקצועי. במהלכו הרופא המטפל שלך יעריך את התאמתך לטיפול ובמידת הצורך ינפיק לך מרשם. לקבלת מידע נוסף או להתחיל ייעוץ מקצועי עבור סיאליס בקר במרפאה שלך.

האם אני יכול לאכול או לשתות אלכוהול עם סיאליס?

כן, שלא כמו טיפולי אין אונות אחרים, מזון אינו משפיע בדרך כלל על היעילות של סיאליס. עם זאת, לא מומלץ לשתות יותר מ 1 או שתי יחידות של אלכוהול בעת נטילת הטיפול.

האם אני יכול לנסות את השימוש בסיאליס?

הנציג שלנו בטלפון יציע לך מספר אופציות של סיאליס גנרי. טווח זה בין חבילה של 4, 8 או 16. אם אתה מעוניין לנסות, אז כדאי לשקול לרכישה מבין האפשרויות המוצעות. זכור כי מומלץ להשתמש בתרופות לטיפול באין אונות ב 8 מקרים נפרדים לפני הגדלת המינון או לנסות תרופה אחרת.

מהי המנה יומית המומלצת בד"כ של סיאליס גנרי?

כל אדם לגופו, אין לנו דרך לדעת מה מתאים לגוף שלך, עליך להיוועץ ברופא על מנת שימליץ על המינון שיתאים לך אישית, אנו נספק לך את התרופה במינון המומלץ בדיוק.

האם יש צורך במרשם למוצרי הסיאלי הגנרי המוצע אצלכם?

אם אתה כבר היית מטופל אאצל רופא בעניין האין אונות, אך בשלב זה אינך יכול לבקש לקבל את המרשם עבור הסיאליס. או שאינך מעוניין לשלם את המחיר המופרז אותו דורשים בבתי מרקחת. חייג אלינו ואנו נתאים עבורך את התכשיר המתאים, מערך השליחים שלנו יספק לך את המוצר בזמן  ובמקום המתאים עבורך. במקרים מסוימים, תקבל את הסיאליס הגנרי כבר תוך חצי שעה.

לקבלת מידע נוסף על המגוון שלנו או להתחיל להינות ממין חזק וממושך, חייג אלינו כבר עכשיו.

קמגרה
פילדנה אקסטרה – Fildena Extra Power

פילדנה אקסטרה – Fildena Extra Power

Fildena Extra 150 mg
10 כדורים – 270 ₪
-
לא כולל משלוח עד הבית !!!
לפרטים והזמנה
וידליסטה – Vidalista

וידליסטה – Vidalista

כדורי וידליסטה 20 מ"ג
10 כדורים – 200 ₪
30 כדורים – 400 ₪
כדורי וידליסטה 40 מ"ג
10 כדורים – 250 ₪
10 כדורים – 470 ₪
לא כולל משלוח עד הבית !!!
לפרטים והזמנה